Taxify sa spája s čínskym gigantom, v Bratislave ponúka 20 % zľavu

Taxify, jeden z najväčších konkurentov služby Uber, ohlásil partnerstvo so spoločnosťou DiDi Chuxing. Cieľom tohto partnerstva je podporiť inovácie v oblasti dopravyzlepšiť úroveň poskytovaných služieb oboma z týchto spoločností.

Spoločnosť, čo vytlačila Uber z čínskeho trhu

Spoločnosť DiDi Chuxing je naozaj obrovská. Jej služby využíva viac ako 400 miliónov používateľov. Nepohybuje sa iba v oblasti odvozu zdieľanými vozidlami ako Uber, ale aj v ďalších oblastiach, ako napríklad požičiavanie vozidiel, zdieľanie bicyklov, prenájom autobusov atď.

Cieľom DiDi Chuxing je nájsť riešenie globálnych problémov v oblasti dopravy, s ohľadom na životné prostredie a ľudskú pracovnú silu. Táto spoločnosť je teda odhodlaná pracovať na vylepšení spôsobu, akým sa prepravujeme, pričom nie je sústredená na jeden konkrétny spôsob dopravy.

Možno ste v poslednej dobe o DiDi Chuxing počuli ako o spoločnosti, ktorá „vytlačila“ Uber z Číny a prevzala nad kontrolu nad jeho čínskou odnožou Uber China. Odvtedy sa však DiDi Chuxing nesústredí iba na domáci čínsky trh, ale snaží sa svojimi aktivitami zasahovať aj do iných častí sveta. Práve spojenie s Taxify je toho jasným dôkazom.

Nový partner pre Taxify

Spoločnosť Taxify sa pohybuje hlavne na európskych a afrických trhoch, kde jej služby využíva viac ako 2,5 milióna používateľov. Markus Villig, zakladateľ tejto spoločnosti, verí, že partnerstvo s DiDi Chuxing pomôže Taxify upevniť svoju pozíciu na európskych a afrických trhoch, vďaka čomu sa táto služba stane najobľúbenejšou a najpoužívanejšou možnosťou dopravy v Európe a v Afrike.

20 % zľava na jazdy v Bratislave

Aby spoločnosť Taxify oslávila toto nové partnerstvo, rozhodla sa na neurčitý čas ponúknuť svojim užívateľom 20 % zľavu na objednané jazdy. Vďaka tomu sa vďaka aplikácii Taxify môžete napríklad po Bratislave pohybovať až o pätinu lacnejšie. Pokiaľ ste čakali na ten správny čas na vyskúšanie tejto služby, teraz máte ideálnu príležitosť.

Leave a Comment